🚌W dniach 1–3 czerwca 2026 r. uczniowie klas V–VIII uczestniczyli w niezapomnianej wycieczce na Pomorze. Podczas wyjazdu odwiedziliśmy Gdynię, gdzie zwiedziliśmy Akwarium Gdyńskie oraz spacerowaliśmy po nabrzeżu. Drugiego dnia poznawaliśmy historię na Westerplatte, odbyliśmy rejs statkiem do Gdańska i zwiedziliśmy najpiękniejsze zakątki miasta. Na zakończenie wycieczki odwiedziliśmy imponujący Zamek w Malborku.🏰⚓
Nie zabrakło spacerów nad morzem, integracji, śmiechu i walki z wiatrem o utrzymanie fryzur w nienagannym stanie. 🌬️😂
💙 Wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni, bogatsi o nowe doświadczenia, wspomnienia, znajomości i pokaźną kolekcję zdjęć. To były trzy dni pełne przygód, które na długo pozostaną w naszej pamięci! 🌊📸😊

