W dniach 14-15 maja 2026r, w naszej szkole odbył się Szkolny Kiermasz Roślinek, zorganizowany w ramach akcji „Siejemy dobro dla hospicjum”. Uczniowie, rodzice oraz nauczyciele przygotowali piękne sadzonki kwiatów, ziół i roślin ozdobnych, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających.
Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej udało się zebrać środki w kwocie 808,71 zł, które zostały przekazane na rzecz Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie. Akcja była nie tylko okazją do promowania ekologicznych pasji, ale przede wszystkim piękną lekcją empatii, wrażliwości i niesienia pomocy potrzebującym.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację kiermaszu oraz wsparli tę szlachetną inicjatywę. Razem pokazaliśmy, że nawet małe gesty mogą przynosić wielkie dobro.
Dziękujemy za wsparcie akcji i użyczenie miejsca na kiermasz Gminne Centrum Kultury w Ziółkowie- „Stajnia Kultury” w Zawieprzycach.

