Rajd rowerowy na powitanie wakacji

 

W środę, 24 czerwca, czuliśmy już prawdziwy oddech wakacji. Z tej okazji chętni uczniowie klas IV–VII wyruszyli na rajd rowerowy, odkrywając urokliwe zakątki naszej gminy.

Nie ma co ukrywać – wysoka temperatura dała się we znaki, dlatego wybieraliśmy przede wszystkim cieniste, leśne trasy, które zapewniały nieco ochłody i komfort podczas jazdy. Rajd upłynął w radosnej atmosferze – było bezpiecznie, aktywnie i sportowo, a wspólnie spędzony czas dostarczył wszystkim wielu pozytywnych emocji.

Nad bezpieczeństwem uczestników czuwały wychowawczynie: pani Agnieszka Mąka, pani Maria Góźdź oraz pani Kamila Pierożkiewicz. W rowerowej wyprawie towarzyszyła nam również pani Magda Pluta, która z dużym zaangażowaniem prowadziła obie rowerowe kolumny.

Dodaj komentarz